Denník

  • Rubriky
    Rubriky Zobrazí zoznam kategórií z tohto blogu.
  • Tagy
    Tagy Zobrazí zoznam tagov, ktoré boli použité v blogu.

Pridané od dňa v do klubovne

Divadelná. Zahrajte príbeh na "zákazku".

Príprava

Napíšeme ľubovoľné názvy na papieriky (diamant, pekárstvo, strom, záhadný kufor..) Tie rozhádžeme po miestnosti/lúke a hra môže začať.

Počet zobrazení: 2345

Pridané od dňa v do klubovne

Pravidlá: Hráči sa rozdelia do niekoľkých družstiev (kľudne môže byť len jedno družstvo), a stúpia si do zástupu. Poslednému z nich vedúci hry pošepká vec/zviera/povolanie/iný pojem, ktorý má predviesť. Tento hráč potom poklepe na rameno na osobu pred ním v rade. Tá sa k nemu otočí, a práve tomuto hráčovi vec pantomímou predvádza. Ten, ktorý háda - nehovorí nič. Ak si myslí, že uhádol, zodvihne ruku a rovnakú vec predvádza ďalšej osobe stojacej pred ním v rade rovnakým systémom. Takto sa pokračuje až na koniec (začiatok radu).

Počet zobrazení: 2360

Pridané od dňa v do klubovne

Zoznamovacia - netradičná s neverbálnou komunikáciou

Zdroj: Zlatý fond her

Libreto: Vitajte na ceste okolo sveta, na ceste za rôznymi národmi. Poďme ich spolu navštíviť a zoznámiť sa s nimi. Všetci dobre poznáme európsku civilizáciu, kde sa ľudia zoznamujú podaním a stiskom ruky, ale i tu nájdeme rozdiely medzi jednotlivými národmi. Pridajte sa teda ku nám a podťe spoznávať a zoznamovať sa.

Počet zobrazení: 2380

Pridané od dňa v do klubovne

Štvorčekový zošit, ceruzka a bitka môže začať. Dlhú chvíľu si loďami skráti nejedna generácia školákov a ani dospelí jej často neodolajú. Papier so štvorcami ale nie je vždy poruke a kto má všetky tie políčka kresliť, že? Pripravili sme pre vás predtlačené bojové políčka a tiež prehľadný zoznam lodí, aby prestalo neustále handrkovanie o tom, koľko ich môže či nemôže byť.

Počet zobrazení: 2371

Pridané od dňa v do klubovne

Hra, pri ktorej musíte udržať nervy na uzde a mať dobrý odhad...

Počet zobrazení: 2379